Jak dobrze zjeść w Mokotowie?

Zapewne dobrze znacie to uczucie, gdy po powrocie do domu, po ciężkim i długim dniu w pracy, dopada Was prawdziwie wilczy głód, a niekoniecznie macie ochotę stawać przy garach w kuchni i poświęcać kolejną godzinę na to samemu przyrządzić sobie coś dobrego, tym bardziej, że zmęczenie jest na tyle duże, że efekty Waszej pracy mogłyby wyglądać różnie.

Jeśli nie znacie, to w sumie nie straciliście nic ciekawego. Ja osobiście, czasem tak mam i wtedy po prostu siadam w fotelu, chwytam za pilota od telewizora, otwieram puszkę ulubionego piwa i zaczynam sprawdzać za pomocą internetu jakie jedzenie na wynos w Rzeszowie jest warte mojej uwagi. Szczerze powiedziawszy, to “kuchenny leń” łapie mnie ostatnio dość często – tak średnio co kilka dni. A, że lubię dobrze zjeść i nie zadowalają mnie przekąski ze sklepu – po prostu zamawiam dania przez internet.
Ostatnio, gdy postanowiłem właśnie, że spędzę wieczór na obijaniu się przed telewizorem i konsumowaniu czegoś niezdrowego, przed moimi oczami pojawiła się wizja wieczorku z kuchnią włoską. “Pyszna pizza byłaby teraz dla mnie jak znalazł” – pomyślałem, po czym zabrałem się za poszukiwania restauracji, która (przynajmniej wizualnie) sprosta moim kulinarnym wymaganiom. Kilkanaście minut poświęconych internetowym poszukiwaniom później, pizzeria na mokotowie była już wybrana. Szybki telefon, złożenie zamówienia i pozostało mi już tylko cierpliwie czekać na przyjazd dostawcy.

Wybór Pizzerii z Karaibów okazał się strzałem w dziesiątkę. Jeszcze nigdy na Mokotowie nie jadłem tak dobrej pizzy. Genialne dla mnie było także to, że dostawa zajęła tylko 30 minut. Gorąco polecam to miejsce. Na pewno będzie to mój pierwszy wybór przy następnej okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *